Prowadzące MyWay

Agnieszka Szczytowska

Jestem psychologiem i terapeutą zajmującym się terapią partnerską i indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem absolwentką psychologii i prawa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Ukończyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Zespół MyWay

Jolanta Żygłowicz

Prowadzę terapię indywidualną, małżeńską i rodzinna, coaching, a także grupowe formy pomocy psychologicznej. Aktualnie jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej, który rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam kurs z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ukończyłam szkolenie z zakresu Psychoterapii Problemów Seksualnych certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Katowickim Instytutem Psychoterapii.

Łukasz Młodziejewski

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczę od 2017 roku w szkoleniu Psychoterapii Systemowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – szkoła posiada rekomendację PTP). Prowadzę terapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz dorosłych, również konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuję z dziećmi mającymi trudności min. z zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, problemami adaptacyjnymi, również w konflikcie lojalnościowym dzieci w sytuacji okołorozwodowej rodziców.

Katarzyna Ambroziak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą, ich rodzicami i nauczycielami, psychoterapeutą oraz trenerem i coachem. Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem Jana Pawła II. Obecnie jestem w trakcie szkoły psychoterapii realizowanej przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej. Kompetencje trenerskie rozwijałam w Szkole Trenerów METRUM, a umiejętności coachingowe w Szkole Coachów Biznesu w Grupie SET oraz podczas programu mentoringowego w MBCommunication.

Zuzanna Nawrot

Jestem mamą cudownej prawie dwuletniej dziewczynki, a za chwilę kolejnego maleństwa. W 2014 roku przeprowadziłam się do Irlandii, więc nie mogłam oczekiwać pomocy, kiedy rodziłam córkę oraz w pierwszych miesiącach po porodzie. To doświadczenie przekonało mnie, jak wiele wsparcia potrzeba w tym trudnym okresie, a jak ciężko czasem je otrzymać ze względu na sytuację w jakiej się znajdujemy (miejsce zamieszkania, odległość do rodziny, praca). Wtedy też żywo zainteresowałam się tematem macierzyństwa i pomocy innym mamom w ich lękach, trudnościach i rozterkach. Pomagałam więc kobietom po porodzie w dostosowaniu się do nowej roli. Aby moja pomoc była fachowa ukończyłam kurs z DONA International jako doula poporodowa.

Monika Burzykowska

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na wydziale logopedii. Ukończyłam liczne kursy doskonalące w zakresie logopedii, pedagogiki i psychologii. Pracuję od 2004 roku w wielu placówkach oświatowych w Warszawie i specjalizuję się w diagnozach i terapiach logopedycznych zarowno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami!

Napisz maila na kontakt@instytut-myway.pl

lub zadzwoń: +48 666 966 208