Prowadzące MyWay

Agnieszka Szczytowska

Jestem psychologiem i terapeutą zajmującym się terapią partnerską i indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem absolwentką psychologii i prawa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Ukończyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Zespół MyWay

Łukasz Młodziejewski

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczę od 2017 roku w szkoleniu Psychoterapii Systemowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – szkoła posiada rekomendację PTP). Prowadzę terapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz dorosłych, również konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuję z dziećmi mającymi trudności min. z zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, problemami adaptacyjnymi, również w konflikcie lojalnościowym dzieci w sytuacji okołorozwodowej rodziców.

Katarzyna Pawluk

Jestem psychologiem klinicznym, logopedą, prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzę również terapię pedagogiczną, logopedyczną oraz treningi umiejętności społecznych. Ukończyłam psychologię kliniczną z psychosomatyką w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz logopedię w SKK w Warszawie. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym i integracyjnym. Posiadam liczne certyfikaty z zakresu diagnozy dysleksji, pracy z dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera. Diagnozuję dysleksję, dysgrafię, dysortografię i inne zaburzenia związane z rozwojem dzieci i młodzieży min. takie jak Zespół Aspergera, ADHD.Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami!

Napisz maila na kontakt@instytut-myway.pl

lub zadzwoń: +48 666 966 208