MyWay Logopeda

Katarzyna Pawluk

Jestem psychologiem klinicznym, logopedą, prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzę również terapię pedagogiczną, logopedyczną oraz treningi umiejętności społecznych. Ukończyłam psychologię kliniczną z psychosomatyką w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz logopedię w SKK w Warszawie. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym i integracyjnym. Posiadam liczne certyfikaty z zakresu diagnozy dysleksji, pracy z dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera. Diagnozuję dysleksję, dysgrafię, dysortografię i inne zaburzenia związane z rozwojem dzieci i młodzieży min. takie jak Zespół Aspergera, ADHD.

Zespół MyWay

Agnieszka Szczytowska

Zajmuję się terapię indywidulną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię partnerską. Ponadto prowadzę terapię seksuologiczną indywidualną i partnerską. W swojej pracy łączę różne podejście psychoterapeutyczne ( korzystam z wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, behawioralno-poznawczego, systemowego, humanistycznego). Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologicznego. Ukończyłam psychologie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Odbyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Łukasz Młodziejewski

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczę od 2017 roku w szkoleniu Psychoterapii Systemowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – szkoła posiada rekomendację PTP). Prowadzę terapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz dorosłych, również konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuję z dziećmi mającymi trudności min. z zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, problemami adaptacyjnymi, również w konflikcie lojalnościowym dzieci w sytuacji okołorozwodowej rodziców.

Martyna Hulak

Jestem psychologiem, terapeutą osób dorosłych i par oraz dzieci i młodzieży, streetworkerem, trenerem zajęć profilaktycznych oraz edukatorem seksualnym. W trakcie kilkuletniej praktyki nabyłam doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi i parami. Ponadto w trakcie pracy w telefonie zaufania podejmowałam nie tylko działania wspierające, ale również interwencje kryzysowe. Współtworzę scenariusze i prowadzę warsztaty dla szkół i firm, związanych z tematyką uzależnień, przemocy, asertywności, pewności siebie oraz seksualności. Pracuję w krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii humanistycznej oraz wykorzystuję techniki uważności (mindfullness). Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu przemocy, uzależnień i współuzależnienia, asertywności oraz seksualności.