Poznaj opinie

 • Od dłuższego czasu borykałam się z problemami w związku. Czułam, że mój partnera to nie jest ta osoba, z którą chciałabym spędzić całe moje życia. Dzieki wsparciu i pomocy Pani Agnieszki zakończyłam swój związek. Po zakończeniu terapii ułożyłam sobie życie na nowo i spotkałam swojego obecnego męża.

  Kasia lat 37

 • Pani Agnieszka i jej terapia bardzo mi pomogły. W trakcie terapii udało mi się osiągnąć swój cel i moje życie zmieniło się na lepsze. Ciesze się, że trafiłam na tak pozytywnego i godnego zaufania terapeutę.

  Michał lat 29

 • Miałam problem z moją córką, nie chciała chodzić do szkoły, zaczęła się gorzej uczyć. Dzięki Pani Kasi udało pokonać nasze problemy.

 • Pani Kasia jest bardzo życzliwym i ciepłym terapeutą bez problemu nawiązała kontakt przez Skypa z moim 9-letnim synem. Po rozwodzie syn stał się agresywny i bardzo kłótliwy. Pani Kasia pomogła odbudować mi i synowi relacje oraz pomogła synowi poradzić sobie z rozstaniem rodziców.

 • Moj syn nie mógł odnaleźć się w nowej szkole. Dzięki Pani Martynie udało się pokonać jego niepewność, lęki. Teraz bez problemu chodzi do szkoły.

  Jola z Poznania

 • Z dużą rezerwa przyszliśmy na pierwsze spotkanie. Ale dzięki Pani Martynie szybko poczuliśmy, że dobrze trafiliśmy. Z każdą kolejna wizyta powoli i spokojnie rozwiązujemy nasze małżeńskie problemy. Polecamy.

  Para z Warszawy

 • Moja córka miała bardzo duże problemy z koleżankami w szkole, nie umiałam jej poradzić. Już w trakcie pierwszej rozmowy Pan Łukasz uspokoił mnie i zapewnił, że pomoże mi i mojej córce. Natalka nigdy nie będzie duszą towarzystwa, ale teraz bardzo dobrze sobie radzi z dziećmi w szkole.

 • Do Pana Łukasza trafiliśmy z żoną w bardzo ciężkim kryzysie, mieliśmy się już rozstać. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej terapii już lepiej umiemy rozwiązywać swoje problemy w związku i staramy się być bardziej otwarci na siebie.

 • Byłam u Pani Kasi po rozstaniu z chłopakiem, nie umiałam sobie z tym poradzić, było mi bardzo smutno. W trakcie terapii z Panią Kasią udało mi się pozbierać i stanęłam na nogi. Moja terapia nadal trwa, bo nigdy więcej nie chce się tak czuć, a Pani Kasia doskonale mi w tym pomaga

 • Na początku miałam bardzo duże opory, żeby iść do Pana Łukasza, ponieważ wydawało mi się, że mężczyzna nie będzie w stanie mi pomóc. Teraz już wiem jak bardzo się myliłam spokój, ciepło oraz cierpliwość jaką wykazał się Pan Łukasz bardzo mi pomogła.

 • Nowe miasto, nowa praca, to wszystko mnie przerosło. Nie dawałem sobie rady z tak dużym obciążeniem. Pani Martyna pomogła mi odnaleźć się w tym wszystkim.

  Ania

 • Pani Monika uratowała moje małżeństwo, które po narodzinach dziecka zaczęło się sypać. W ciągu kilku lat tak się z mężem oddaliliśmy od siebie, że pod rozwagę był brany rozwód. Ze względu na syna była to jednak trudna decyzja. Postanowiliśmy spróbować terapii i kazało się to najlepszą decyzją w naszym życiu. Pani Monika otworzyła nam oczy na siebie, dzięki niej nauczyliśmy się komunikować i cieszyć wspólnie życiem na nowo.

  Para z Gdańska

 • Po kilku latach intensywnego życia zawodowego odkryłem, że nie czuję sensu w tym co robię i w ogóle nie czuję się spełniony. Ogarnęło mnie wypalenie, wobec którego czułem się bezsilny. Pani Magda bardzo mi pomogła. Dzięki terapii zrozumiałem na czym naprawdę mi zależy i nauczyłem się jak stawiać granice, aby być szczęśliwym z samym sobą i innymi ludźmi.

  Kamil, 30 lat

 • Moja córka jest bardzo wrażliwą osobą, pod koniec podstawówki bardzo zamknęła się w sobie, nie chciała chodzić do szkoły. Nie wiedziałam co się z nią dzieje i nie umiałam pomóc. Na szczęście polecono mi, aby skorzystać z konsultacji terapeuty i trafiłam z córką do Pani Moniki. Dzięki niej udało nam się zmierzyć z problemami, córka chodzi teraz do szkoły chętnie, a ja wiem jak z nią rozmawiać i mamy znacznie lepszy kontakt.

  Marta, 41 lat

 • Bardzo polecam terapię u Pani Magdy wszystkim rodzicom, którzy nie radzą sobie z dorastającym dzieckiem. Bardzo szybko odnalazła wspólny język z naszym synem. Wiele dzięki niej zrozumieliśmy i nauczyliśmy się rozmawiać z naszym synem. Mamy teraz o wiele lepsze relacje i wspólnie potrafimy stawiać czoła codziennym problemom.

  Zosia z Katowic

 • Pani Monika pomogła mi uporać się z rozstaniem z chłopakiem, który mnie zdradził. Dzięki niej odbudowałam swoją samoocenę i nawiązałam nową satysfakcjonującą mnie relację.

  Julia, 28 lat

 • Pani Magda udowodniła mi i mojej żonie, że każdy konflikt można rozwiązać, jeśli tylko naprawdę tego chcemy. Dzięki niej pokonaliśmy kilkuletni kryzys i znowu jesteśmy w szczęśliwym związku.

  Marcin z Warszawy

Poznaj swojego Psychologa

 • Agnieszka Szczytowska

  Zajmuję się terapię indywidulną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię partnerską. Ponadto prowadzę terapię seksuologiczną indywidualną i partnerską. W swojej pracy łączę różne podejście psychoterapeutyczne ( korzystam z wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, behawioralno-poznawczego, systemowego, humanistycznego). Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologicznego. Ukończyłam psychologie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Odbyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 • Martyna Hulak

  Jestem psychologiem, terapeutą osób dorosłych i par oraz dzieci i młodzieży, streetworkerem, trenerem zajęć profilaktycznych oraz edukatorem seksualnym. W trakcie kilkuletniej praktyki nabyłam doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi i parami. Ponadto w trakcie pracy w telefonie zaufania podejmowałam nie tylko działania wspierające, ale również interwencje kryzysowe. Współtworzę scenariusze i prowadzę warsztaty dla szkół i firm, związanych z tematyką uzależnień, przemocy, asertywności, pewności siebie oraz seksualności. Pracuję w krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii humanistycznej oraz wykorzystuję techniki uważności (mindfullness). Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu przemocy, uzależnień i współuzależnienia, asertywności oraz seksualności.

 • Aleksandra Nowak

  Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz trenerem umiejętności psychospołecznych. Pomagam dorosłym, młodzieży i dzieciom w poznawaniu natury ich trudności oraz w radzeniu sobie z nimi. Przyjmuję również pary. Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W warunkach dających poczucie bezpieczeństwa towarzysze klientom w przepracowaniu trudnych wątków z ich życia. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy klinicznej z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Ponadto posiadam warsztat do pracy z trudną młodzieżą oraz dziećmi autystycznymi. W swojej pracy bazuje na założeniach nurtu psychodynamicznego. Interesuje mnie wpływ postaw rodzicielskich na styl przywiązania kształtujący się u jednostki, o czym też pisałam swoją pracę magisterską.

 • Monika Rudnicka

  Zajmuję się terapią dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pomagam rozwiązać problemy osobiste – zrozumieć skąd się biorą i nad nimi zapanować. Jestem magistrem psychologii, ukończyłam Szkole Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (Uniwersytet SWPS). Obecnie kończę studia z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Warszawskim, które wykorzystuję do pracy z klientami poszukującym swojej życiowej ścieżki. Mam doświadczenie w pracy z osobami zespołem Aspergera, problemami emocjonalnymi, brakiem motywacji, depresją, niską samooceną, problemami w relacjach, fobiami społecznymi oraz adaptacją kulturową. Pracuję również w języku angielskim.

 • Magdalena Wesołowska

  Zajmuję się terapią dla osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. W pracy z klientem łączę wiedzę uzyskaną na kierunku Psychologia (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS) oraz szerokie doświadczenie w pracy z ludźmi. Dzięki kilkuletniej pracy w obszarze miękkiego HR-u (rekrutacje, komunikacja wewnętrzna, rozwój pracowników) efektywnie wspieram klientów nie tylko w zakresie problemów osobowych, ale też samorealizacji i rozwoju. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą jako opiekun, animator. Pozwoliło mi to poznać ich perspektywę na świat, relacje z rówieśnikami. Również towarzyszące temu wyzwania i trudności stanowiące dla mnie przestrzeń w której wspieram ich poprzez wykorzystanie m.in odbytej praktyki treningu umiejętności społecznych.

 • Martyna Bębenek

  Prowadzę terapię dla osób dorosłych i młodzieży. Jestem magistrem psychologii klinicznej i psychoterapii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Uczestniczę również w stażu w Zintegrowanym Centrum Diagnozy i Terapii w terapii grupowej młodzieży i dorosłych.
  Cały czas aktywnie zajmuję się rozwojem, uczestniczę w kursach i szkoleniach związanych z terapią. Jestem pod stałą superwizją.
  Podczas terapii łączę kilka nurtów psychoterapeutycznych, co pozwala na zbudowanie dobrej relacji terapeuty z pacjentem.
  Dobrze odnajduję się w pracy z tematyką uzależnień, współuzależnień (DDA), przemocy, budowaniem asertywności, pewności siebie, coming outem, poznaniem swojego wewnętrznego dziecka i odmrożeniem emocji. W gabinecie najważniejsza dla mnie jest relacja z pacjentem, poczucie bezpieczeństwa oraz odpowiednio dobrany proces terapii, który ma na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta i jego zaburzeń, oraz niwelowanie problemu z którym się zgłasza o pomoc.

Skontaktuj się ze mną!


Artykuły na blogu

 • Blue Monday – czy naprawdę istnieje? Jak radzić sobie z emocjami po świętach i nowym roku?

  Blue Monday to termin stworzony przez psychologa Cliffa Arnalla. Zgodnie ze stworzoną przez Brytyjczyka teorią, każdy trzeci poniedziałek stycznia w danym roku to „najbardziej depresyjny dzień” w całym kalendarzu. Naukowcy podkreślają jednak, że wyliczenia zaproponowane przez Arnalla tak naprawdę są niemożliwe do przeprowadzenia, a „Blue Monday” to tylko sprytny chwyt reklamowy. Choć w samej teorii […]

  Czytaj dalej...

  Jak przetrwać święta przy jednym stole z rodziną?

  Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku, w którym oczekujemy na nadejście świąt i wolnego czasu, spędzanego zapewne przez większość osób z bliskimi. Niestety przy świątecznym stole często prawdziwe okazuje się powiedzenie o tym, że „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu”. Co więc można zrobić, by uniknąć tych wigilijnych i świątecznych konfliktów?   Jeśli z […]

  Czytaj dalej...

  Książki na święta: 5 propozycji podarunków pod choinkę

  Jeśli masz w swojej rodzinie bliskiego-mola książkowego lub sam/a chcesz sobie sprezentować z okazji świąt dobrą lekturę, przedstawiamy 5 publikacji, które – mamy nadzieję – spodobają się tobie lub osobie przez ciebie obdarowanej. Wśród poniższych tytułów znajdziesz książki związane z tematyką psychologiczną.   „Nieposkromiona”, Glennon Doyle „To ta książka zmotywowała mnie do tego, by schudnąć. […]

  Czytaj dalej...
 • Wakacje, które uzależniają nastolatków

  Kolejne wakacje dobiegają końca. Dni staja się co raz krótsze i co raz mniej słońca, a do mojego gabinetu wracają nastolatki. Oczywiście dla nastolatków wakacje to czas wolny od obowiązków, który można poświęcić na granie na komputerze, spotkania towarzyskie, sporty, inne pasje. To również czas wyjazdów na kolonie, obozy, festiwale, zagraniczne kursy językowe oraz te […]

  Czytaj dalej...

  Moje dziecko boi się iść do szkoły

  Wkrótce początek roku szkolnego i wiadomo, że dla większości dzieci szkoła to nic przyjemnego. Jednak początek roku szkolnego dla niektórych dzieci to duże wyzwanie. Pierwszego września część dzieci zacznie naukę pierwszy raz w danej szkole, część dzieci trafi do innej klasy, z innymi kolegami, a dla części będzie to „po prostu”, kolejny rok w tej […]

  Czytaj dalej...

  Kiedy zacząć terapię partnerską?

  Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie terapii małżeńskiej. Jednak czym wcześniej para się uda do psychoterapeuty tym większa szansa na uratowanie związku.  Czym więcej niedomówień, krzywd, które partnerzy sobie wyrządzili tym trudniej później odbudować związek.  Jednak nie jest to niewykonalne, najważniejsze do podjęcia terapii jest chęć partnerów do pracy i zmiany nawyków, schematów funkcjonujących w […]

  Czytaj dalej...