Poznaj opinie

 • Od dłuższego czasu borykałam się z problemami w związku. Czułam, że mój partnera to nie jest ta osoba, z którą chciałabym spędzić całe moje życia. Dzieki wsparciu i pomocy Pani Agnieszki zakończyłam swój związek. Po zakończeniu terapii ułożyłam sobie życie na nowo i spotkałam swojego obecnego męża.

  Kasia lat 37

 • Pani Agnieszka i jej terapia bardzo mi pomogły. W trakcie terapii udało mi się osiągnąć swój cel i moje życie zmieniło się na lepsze. Ciesze się, że trafiłam na tak pozytywnego i godnego zaufania terapeutę.

  Michał lat 29

 • Miałam problem z moją córką, nie chciała chodzić do szkoły, zaczęła się gorzej uczyć. Dzięki Pani Kasi udało pokonać nasze problemy.

 • Pani Kasia jest bardzo życzliwym i ciepłym terapeutą bez problemu nawiązała kontakt przez Skypa z moim 9-letnim synem. Po rozwodzie syn stał się agresywny i bardzo kłótliwy. Pani Kasia pomogła odbudować mi i synowi relacje oraz pomogła synowi poradzić sobie z rozstaniem rodziców.

 • Moj syn nie mógł odnaleźć się w nowej szkole. Dzięki Pani Martynie udało się pokonać jego niepewność, lęki. Teraz bez problemu chodzi do szkoły.

  Jola z Poznania

 • Z dużą rezerwa przyszliśmy na pierwsze spotkanie. Ale dzięki Pani Martynie szybko poczuliśmy, że dobrze trafiliśmy. Z każdą kolejna wizyta powoli i spokojnie rozwiązujemy nasze małżeńskie problemy. Polecamy.

  Para z Warszawy

 • Moja córka miała bardzo duże problemy z koleżankami w szkole, nie umiałam jej poradzić. Już w trakcie pierwszej rozmowy Pan Łukasz uspokoił mnie i zapewnił, że pomoże mi i mojej córce. Natalka nigdy nie będzie duszą towarzystwa, ale teraz bardzo dobrze sobie radzi z dziećmi w szkole.

 • Do Pana Łukasza trafiliśmy z żoną w bardzo ciężkim kryzysie, mieliśmy się już rozstać. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej terapii już lepiej umiemy rozwiązywać swoje problemy w związku i staramy się być bardziej otwarci na siebie.

 • Byłam u Pani Kasi po rozstaniu z chłopakiem, nie umiałam sobie z tym poradzić, było mi bardzo smutno. W trakcie terapii z Panią Kasią udało mi się pozbierać i stanęłam na nogi. Moja terapia nadal trwa, bo nigdy więcej nie chce się tak czuć, a Pani Kasia doskonale mi w tym pomaga

 • Na początku miałam bardzo duże opory, żeby iść do Pana Łukasza, ponieważ wydawało mi się, że mężczyzna nie będzie w stanie mi pomóc. Teraz już wiem jak bardzo się myliłam spokój, ciepło oraz cierpliwość jaką wykazał się Pan Łukasz bardzo mi pomogła.

 • Nowe miasto, nowa praca, to wszystko mnie przerosło. Nie dawałem sobie rady z tak dużym obciążeniem. Pani Martyna pomogła mi odnaleźć się w tym wszystkim.

  Ania

Poznaj swojego Psychologa

 • Agnieszka Szczytowska

  Zajmuję się terapię indywidulną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię partnerską. Ponadto prowadzę terapię seksuologiczną indywidualną i partnerską. W swojej pracy łączę różne podejście psychoterapeutyczne ( korzystam z wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, behawioralno-poznawczego, systemowego, humanistycznego). Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologicznego. Ukończyłam psychologie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Odbyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 • Łukasz Młodziejewski

  Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczę od 2017 roku w szkoleniu Psychoterapii Systemowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – szkoła posiada rekomendację PTP). Prowadzę terapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz dorosłych, również konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuję z dziećmi mającymi trudności min. z zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, problemami adaptacyjnymi, również w konflikcie lojalnościowym dzieci w sytuacji okołorozwodowej rodziców.

 • Martyna Hulak

  Jestem psychologiem, terapeutą osób dorosłych i par oraz dzieci i młodzieży, streetworkerem, trenerem zajęć profilaktycznych oraz edukatorem seksualnym. W trakcie kilkuletniej praktyki nabyłam doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi i parami. Ponadto w trakcie pracy w telefonie zaufania podejmowałam nie tylko działania wspierające, ale również interwencje kryzysowe. Współtworzę scenariusze i prowadzę warsztaty dla szkół i firm, związanych z tematyką uzależnień, przemocy, asertywności, pewności siebie oraz seksualności. Pracuję w krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii humanistycznej oraz wykorzystuję techniki uważności (mindfullness). Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu przemocy, uzależnień i współuzależnienia, asertywności oraz seksualności.

Skontaktuj się ze mną!


Artykuły na blogu

 • Stres? Nie zawsze musi być zły, czyli o zaskakujących zaletach stresowania się

  Przyrost masy ciała, bezsenność, wzrost ciśnienia krwi – to tylko kilka z negatywnych skutków oddziaływania na kogoś stresu. Niestety, wielu z nas niemal oddycha stresem, ponieważ nie ma możliwości w danej chwili, by go wyeliminować. W takim wypadku warto skupić się na jego zaletach. Zapewne każdy chciałby się codziennie budzić w dobrym humorze, w przeświadczeniu, […]

  Czytaj dalej...

  Dlaczego czasem warto być egocentrykiem lub egocentryczką?

  Tak wiele mówi się w ostatnich latach o „zadbaniu o siebie” – zaczęło się od tej dbałości w kontekście fizycznym – modne jest uprawianie sportu (i dobrze!), pielęgnacja skóry czy wypróbowywanie coraz to bardziej skomplikowanych pozycji z jogi. Warto jednak pamiętać, że samoopieka powinna też dotyczyć sfery emocjonalnej. Zrezygnowałaś właśnie z zaproszenia do znajomych, bo […]

  Czytaj dalej...

  Jak poradzić sobie z niepokojem wywołanym pandemią i przestać o niej (tyle) myśleć?

  Masz pracę, twoja rodzina jest zdrowa, spędzacie razem czas w domu, a jednak cały czas gdzieś z tyłu towarzyszy ci niepokój albo o siebie, albo o bliskich, albo o to – uderzając już tak globalnie – jak pandemia wpłynie na późniejsze funkcjonowanie świata? Spokojnie – zdarza się to w obecnym czasie nie tylko tobie! Przeczytaj, […]

  Czytaj dalej...
 • Wakacje, które uzależniają nastolatków

  Kolejne wakacje dobiegają końca. Dni staja się co raz krótsze i co raz mniej słońca, a do mojego gabinetu wracają nastolatki. Oczywiście dla nastolatków wakacje to czas wolny od obowiązków, który można poświęcić na granie na komputerze, spotkania towarzyskie, sporty, inne pasje. To również czas wyjazdów na kolonie, obozy, festiwale, zagraniczne kursy językowe oraz te […]

  Czytaj dalej...

  Moje dziecko boi się iść do szkoły

  Wkrótce początek roku szkolnego i wiadomo, że dla większości dzieci szkoła to nic przyjemnego. Jednak początek roku szkolnego dla niektórych dzieci to duże wyzwanie. Pierwszego września część dzieci zacznie naukę pierwszy raz w danej szkole, część dzieci trafi do innej klasy, z innymi kolegami, a dla części będzie to „po prostu”, kolejny rok w tej […]

  Czytaj dalej...

  Kiedy zacząć terapię partnerską?

  Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie terapii małżeńskiej. Jednak czym wcześniej para się uda do psychoterapeuty tym większa szansa na uratowanie związku.  Czym więcej niedomówień, krzywd, które partnerzy sobie wyrządzili tym trudniej później odbudować związek.  Jednak nie jest to niewykonalne, najważniejsze do podjęcia terapii jest chęć partnerów do pracy i zmiany nawyków, schematów funkcjonujących w […]

  Czytaj dalej...