MyWay Doula

Zespół MyWay

Agnieszka Szczytowska

Zajmuję się terapię indywidulną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię partnerską. Ponadto prowadzę terapię seksuologiczną indywidualną i partnerską. W swojej pracy łączę różne podejście psychoterapeutyczne ( korzystam z wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, behawioralno-poznawczego, systemowego, humanistycznego). Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologicznego. Ukończyłam psychologie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna na Wyższej Szkole Finansów i Prawa pod kierownictwem prof. Lwa- Starowicza. Odbyłam dwustopniowy kurs krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kursy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Martyna Hulak

Jestem psychologiem, terapeutą osób dorosłych i par oraz dzieci i młodzieży, streetworkerem, trenerem zajęć profilaktycznych oraz edukatorem seksualnym. W trakcie kilkuletniej praktyki nabyłam doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi i parami. Ponadto w trakcie pracy w telefonie zaufania podejmowałam nie tylko działania wspierające, ale również interwencje kryzysowe. Współtworzę scenariusze i prowadzę warsztaty dla szkół i firm, związanych z tematyką uzależnień, przemocy, asertywności, pewności siebie oraz seksualności. Pracuję w krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii humanistycznej oraz wykorzystuję techniki uważności (mindfullness). Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu przemocy, uzależnień i współuzależnienia, asertywności oraz seksualności.

Agata Baran

Jestem psychologiem pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Wiedzę zdobyłam na Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna. Moja praca skupia się na integracji teoretycznych i praktycznych aspektów psychologii, głównie koncentrując się na zrozumieniu oraz modyfikowaniu myśli, emocji i zachowań.W mojej roli psychologa poznawczo-behawioralnego, aktywnie angażuję się w proces terapeutyczny, pomagając klientom osiągać pozytywne zmiany w ich życiu psychicznym i społecznym. Moim celem jest wspieranie klientów w zdobywaniu nowych umiejętności, rozwijaniu świadomości siebie oraz skutecznym radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.

Monika Rudnicka

Zajmuję się terapią dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pomagam rozwiązać problemy osobiste - zrozumieć skąd się biorą i nad nimi zapanować. Jestem magistrem psychologii, ukończyłam Szkole Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (Uniwersytet SWPS). Obecnie kończę studia z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Warszawskim, które wykorzystuję do pracy z klientami poszukującym swojej życiowej ścieżki. Mam doświadczenie w pracy z osobami zespołem Aspergera, problemami emocjonalnymi, brakiem motywacji, depresją, niską samooceną,  problemami w relacjach, fobiami społecznymi oraz adaptacją kulturową. Pracuję również w języku angielskim.

Magdalena Wesołowska

Zajmuję się terapią dla osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. W pracy z klientem łączę wiedzę uzyskaną na kierunku Psychologia (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS) oraz szerokie doświadczenie w pracy z ludźmi. Dzięki kilkuletniej pracy w obszarze miękkiego HR-u (rekrutacje, komunikacja wewnętrzna, rozwój pracowników) efektywnie wspieram klientów nie tylko w zakresie problemów osobowych, ale też samorealizacji i rozwoju. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą jako opiekun, animator. Pozwoliło mi to poznać ich perspektywę na świat, relacje z rówieśnikami. Również towarzyszące temu wyzwania i trudności stanowiące dla mnie przestrzeń w której wspieram ich poprzez wykorzystanie m.in odbytej praktyki treningu umiejętności społecznych.

Martyna Bębenek

Prowadzę terapię dla osób dorosłych i młodzieży. Jestem magistrem psychologii klinicznej i psychoterapii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Odbyłam roczny staż w Zintegrowanym Centrum Diagnozy i Terapii w Warszawie dotyczący terapii grupowej młodzieży i osób dorosłych. Cały czas aktywnie zajmuję się rozwojem, uczestniczę w kursach i szkoleniach związanych z terapią. Jestem pod stałą superwizją. Podczas terapii łączę kilka nurtów psychoterapeutycznych, co pozwala na zbudowanie dobrej relacji terapeuty z pacjentem. Dobrze odnajduję się w pracy z tematyką uzależnień, współuzależnień (DDA), przemocy, budowaniem asertywności, pewności siebie, coming outem, poznaniem swojego wewnętrznego dziecka i odmrożeniem emocji. W gabinecie najważniejsza dla mnie jest relacja z pacjentem, poczucie bezpieczeństwa oraz odpowiednio dobrany proces terapii, który ma na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta i jego zaburzeń, oraz niwelowanie problemu z którym się zgłasza o pomoc.

Renata Szatecka Coaching

Renata Szatecka

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie Projektami. Ukończyłam studia podyplomowe z coachingu profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego i jestem w trakcie akredytacji EMCC. Jestem trenerem dla korporacji i startupów z budowania kariery, budowania marki osobistej w organizacji oraz social mediach. Od 2 lat prowadzę bloga onadlaniej.pl na którym dzielę się wiedzą jak budować swoją niezależność zawodową. W ramach coachingu wspieram osoby borykające się z brakiem pewności siebie, wypaleniem zawodowym oraz chcącymi świadomie zaplanować swoją karierę.

Adrian Markowicz

Od zawsze lubiłem słuchać i rozmawiać z ludźmi, dlatego wybrałem psychologię jako ścieżkę swojego rozwoju. Pierwsze kroki stawiałem podczas praktyk na uczelni WSM w Warszawie. Prowadzę terapię indywidualną dla par oraz młodzieży. W swojej pracy staram się łączyć nurty psychologiczne, aby jak najlepiej zrozumieć problemy swoich klientów. Najważniejsza dla mnie jest relacja, którą tworze razem z klientem oraz jego poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Wspólne zrozumienie oraz szczerość są kluczowe podczas dobierania odpowiedniego procesu terapii.